ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ

Спеціальні пропозиції Сервісу
Дата публікації: 17 травня 2022 р.
ocisenna_sistemi_kondicionuvanna_servis_tojota_uzgorod_karat_motor2

Влітку кожен водій активно використовує систему кондиціонування в автомобілі, щоб хоч якось врятуватися від спеки. І, безумовно, кондиціонер відмінно справляється з охолодженням повітря в салоні автомобіля.

Та якщо замість кришталевої свіжості і прохолоди Ви отримуєте порцію неприємного запаху, значить, прийшов час провести антибактеріальну очистку кондиціонера автомобіля. Сигналом для очищення також може бути поява звуків, яких не було раніше, наприклад від вентилятору або кондиціонер працює не на повну міць, не якісно охолоджує повітря в салоні. Найнебезпечніший наслідок, якщо не звернути на все це уваги – повний вихід із ладу системи кондиціонування.

Також кондиціонер необхідно регулярно обслуговувати. Обслуговування передбачає перевірку тиску холодоагенту в системі, заміну фільтра салону (він же фільтр кондиціонера), оцінку стану приводу компресора, та інше.

Чистка системи кондиціонування це:

  • ефективне очищення і дезінфікування салону та системи кондиціонування повітря Вашої Toyota;
  • знищення бактерій, а також запобігання їх появи на елементах системи кондиціонування повітря;
  • видалення неприємного запаху в салоні, викликаного продуктами життєдіяльності бактерій і цвіллю.
  • підвищення продуктивності системи та збільшення терміну служби автомобільного кондиціонера.

Як часто рекомендується проводити чистку кондиціонера?

Один раз в 4-6 місяців! Погодьтеся, приємніше їхати в авто і дихати дійсно свіжістю. Регулярне очистка кондиціонера автомобіля дозволить Вам насолоджуватися свіжим повітрям!

Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» пропонує весь спектр послуг по догляду за авто і, зокрема, антибактеріальну обробку кондиціонера.

Розрахуйте вже зараз вартість* обслуговування системи кондиціонування ВАШОГО авто за посиланням на сайті, чи за телефоном.

Запис на Сервіс: +38 (097) 926 30 00

Або завітайте до нас на Автосервіс: м. Ужгород, вул. Урожайна, 44

 

*Діє спеціальна пропозиція ціни!

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля