ОРИГІНАЛЬНИЙ ОМИВАЧ СКЛА TOYOTA ЗИМОВИЙ

Спеціальні пропозиції Сервісу
Діє до 31 березня 2023 р.
Дата публікації: 1 листопада 2022 р.
omyvach2_1

Чисте лобове скло — це питання навіть не стільки іміджу, скільки безпеки руху.

Будь-які плями, пил або маслянисті розводи значно погіршують огляд водієві. Ризик потрапити в ДТП в темний час через брудні стекла зростає в рази. Вода сама не впорується з кіптявою і жировими плівками, які осідають на лобовому склі в сучасному мегаполісі. Тому в бачок омивача скла краще заливати спеціальну миючу рідину. Вона гарантовано очистить скло і фари, при цьому захистить лакофарбове покриття, щітки склоочисників і форсунки омивача від негативного впливу води.

Потрібно також пам'ятати, що хороший засіб для омивача має бути нейтральним до лакофарбового покриття кузова, до гумових і пластикових деталей. Зимовй засіб для омивача з-поміж себе автомобілісти називають "незамерзайка". Адже крім бруду він ще має впоруватись зі снігом і льодом, що прилипають до вітрового скла. Засіб не замерзає, як вода, перетворюючись на лід, а стає густим або гелеподібним. При цьому не пошкоджуються система трубопроводів, помпа і форсунки омивача.

Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор" пропонує зимову оригінальну рідину для омивачів стекол. Під час її виробництва використовуються найкращі складові, які зберігають стекла чистими і абсолютно нешкідливі для автомобіля та людини.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля