halyna.yartseva@karat-motor.toyota.ua stepan.druzd@karat-motor.toyota.ua oksana.chyhyr@karat-motor.toyota.ua

ПОРАДИ ПІДГОТОВКИ АВТОМОБІЛЯ ДО ЛІТА

Новини
Дата публікації: 3 травня 2022 р.
poradi_pidgotovki_avto_do_lita_servis_tojota_uzgorod_karat_motor1

Тойота Центр Ужгород Карат Мотор завжди турбується про вас та ваш автомобіль, тому ми підготували для вас поради підготовки авто до теплого сезону.

Холодний сезон – серйозне випробування для автомобіля, адже під час зими він піддається великому навантаженню: коливання температур, морози, висока вологість, слизька дорога, хімічні речовини на ній – все це погіршує стан авто та якість їзди.

Правильно спорядивши авто до теплого сезону, ви зможете уникнути неприємних наслідків та насолоджуватиметесь поїздками.

Тож, на що слід звернути увагу?

Перевірте на Сервісі:

 • Балансування коліс. Незбалансовані колеса викликають вібрацію під час руху. Балансування розподіляє колеса щодо центру, це запобігає зносу покришок і дисків.
 • Тиск в шинах. Коли тиск нижчий за рекомендований на гумі може бути закритий протектор, що знижує рівень його щеплення з дорогою та підвищує ризик заносу.
 • Акумуляторні батареї. Вона має бути добре заряджена. Зазвичай діагностика показує стан.
 • Гальмівну систему. Переконайтеся, що гальмівні колодки в порядку і справна працюють, зверніть увагу на стан дисків та рівень гальмівної рідини.
 • Амортизатори. Зверніть увагу на амортизатори, які могли пошкодитись при їзді по ямах і вибоїнах.
 • Рівень мастила. Це найважливіша умова безперебійної роботи двигуна.
 • Кут нахилу фар. Від того, як відрегульовані фари, багато в чому залежить безпека під час водіння. Фари повинні бути відрегульовані таким чином, щоб дорога під час руху була добре освітленій, при цьому водії зустрічного руху не повинно засліплювати при режимі ближнього світла.
 • Щітки склоочисника та омивачі скла та фар, рідина для склоомивача. Чисте лобове скло - це обов'язкове правило для безпечної їзди, адже якщо у водія поганий і нечіткий огляд дорожньої обстановки, то ризики ДТП вищі на багато разів. 
 • Систему кондиціонування. Вчасно перевірена і відремонтована система - справна система, прохолодне та чисте повітря в салоні авто.

Варто замінити (провести роботи):

 • Зимову гуму на літню. Зимова гума за своїми властивостями – більш м'яка та адаптована до низьких температур. Не міняти її на літо – дуже небезпечно, дискомфортна та марнотратно. Високі температури прискорюють зношування гуми (а комплект зимової гуми, до речі, коштує дорожче, ніж літньої).
 • Мастило та мастильні фільтри. Заміна мастила і фільтра повинна проводитися в сукупності, це забезпечить чітке функціонування двигуна.
 • Акумуляторну батарею. Зазвичай вона працює від 3-х до 5-ти років, а взимку зазнає підвищеного навантаження.
 • Повітряні фільтри салону. Відпрацьований фільтр – ідеальне середовище для поширення бактерій.
 • Провести антибактеріальну обробку системи кондиціонування повітря та перевірити його технічний стан. Техобслуговування – це комплекс дій, які виконують кожен сезон, допомагають підтримувати систему в порядку, вчасно помічати та усувати несправності. Також важливим пунктом є заправка кондиціонеру.
 • Щітки склоочисника та рідину омивача (на літню). Коли двірники починають залишати смуги по лобовому склу, скрипіти і "стрибати", то необхідно міняти щітки.

Терміни проходження обов’язкового регламентного технічного обслуговування складають - кожні 15 000 км пробігу або кожні 12 місяців, в залежності від того, що настане раніше.

Онлайн запис на офіційний сервіс в Тойота Центр Ужгород Карат Мотор гарантує високу якість і спокій за авто, оскільки всі роботи виконуються командою сертифікованих професіоналів на високому рівні з урахуванням побажань клієнта.

м. Ужгород, вул. Урожайна, буд. 44

тел. +380979263000

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля