СЕЗОННА ЗАМІНА ГУМИ

Спеціальні пропозиції Сервісу
Діє до 30 листопада 2022 р.
Дата публікації: 25 жовтня 2022 р.
guma_toyota_uzhhorod1

Зміна гуми з літньої на зимову — обов'язковий процес в міжсезоння. Це не реклама, це - безпека!

Найголовніша функції покришок – забезпечення надійного зчеплення коліс з дорожнім покриттям. Відповідно до властивостей останнього, сезонні шини мають дуже різні характеристики:

  • Малюнок протектора. На літніх шинах канавки та борозди призначені для ефективного відведення надлишків вологи з-під колеса. Це допомагає міцно триматися на мокрій дорозі, а не «плисти» на ній. Зимові шини повинні відводити не рідку воду, а густий бруд та сніг, тому малюнок протектору на них має більш глибокі та крупні елементи: важливо уникнути забиття канавок, яке зробить колеса слизькими.
  • Шипи та ламелі. Вони використовуються для додаткового зчеплення зі снігом та льодом на зимових шинах. В умовах сухого гарячого асфальту ці засоби лише заважають – створюють додатковий опір, спричиняють збільшену витрату палива.
  • Еластичність гуми. Склад каучуків сезонних шин розрахований таким чином, щоб забезпечити найкращі властивості за умови певної погоди. Літні шини здатні витримувати високі температури повітря та асфальту: вони не плавляться, зберігають форму і пружність навіть під час тривалого руху по гарячій поверхні. Зимова гума, навпаки, прилаштована до експлуатації в холодну пору року: вона залишається гнучкою, не «деревеніє» при морозах, але при підвищенні температури швидко стає м’якою. Автомобіль на таких колесах гірше слухається керма та проходить збільшений гальмівний шлях.


Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» пропонує спеціальну пропозицію ціни на зимову гуму, вартість комплекту (4 шт.) від 6000 грн* (залежить від розміру гуми та її виробника). 

Зверніть увагу! Зазвичай, основним показником для зміни покришок служить температура. Йдеться про діапазон +5... +7 градусів. Якщо температура нижче цього діапазону або знаходиться в його межах, то краще перевзути автомобіль в зимову гуму.

Обов'язково необхідно перевірити стан колодок, гальмівних дисків, стійки стабілізатору, пильовиків, а головне – пошкодження, викривлення і зношеність колісних дисків, на які одягаються шини. Під час експлуатації диски обов’язково нерівномірно деформуються, і помітити це без спеціального обладнання не завжди можливо. А незбалансований автомобіль погано слухається керма, що може призвести до трагічних наслідків.

Порада! Після зміни шин слідкуйте за тим, щоб підтримувати належний рівень тиску в них (оптимальні показники можна знайти в технічній документації автомобіля). Враховуйте, що при низьких температурах взимку тиск потрібно збільшити на 0,1-0,2 бар, але за умов ожеледиці необхідно залишити показники на середньому рівні. Для кращої керованості слід сильніше накачати ті колеса, які є ведучими.

Безпека на дорозі на 70% залежить від гуми.
Бережіть себе та свій автомобіль!

Рекомендуємо завчасно записатися на сервіс.

Прокласти маршрут до Сервісу Тойота Ужгород: м. Ужгород, вул. Урожайна, 44

sini
Бажаю отримати персональну пропозицію на сезонну заміну гуми

Даю згоду на обробку персональних даних

schitky_toyota
ОРИГІНАЛЬНІ ЩІТКИ СКЛООЧИСНИКА TOYOTA
Детальнiше
toyota_batteries
Діє до 31 березня 2023 р.
ПРИВАБЛИВА ЦІНА НА ОРИГІНАЛЬНІ АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ TOYOTA
Детальнiше
omyvach2_1
Діє до 31 березня 2023 р.
ОРИГІНАЛЬНИЙ ОМИВАЧ СКЛА TOYOTA ЗИМОВИЙ
Детальнiше
avtokredit_tojota_uzgorod_karat_motor
АВТОКРЕДИТУВАННЯ ВІДНОВЛЕНО
Детальнiше
zyma_toyota_uzhhorod_karat_motor
Діє до 30 листопада 2022 р.
"ЗИМА БЛИЗЬКО". Діагностика автомобіля за 525 грн*
Детальнiше
poradi_pidgotovki_avto_do_zimi_servis_tojota_uzgorod_karat_motor3
ЯК ПІДГОТУВАТИ АВТОМОБІЛЬ ДО ЗИМИ?
Детальнiше
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля
{ event: "gtm.load", gtm: { uniqueEventId: 16, start: 1668592073467, priorityId: undefined, allowlist: undefined, blocklist: undefined, whitelist: undefined, blacklist: undefined }, tagTypeBlacklist: undefined }