halyna.yartseva@karat-motor.toyota.ua stepan.druzd@karat-motor.toyota.ua

Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор»

Єдиний офіційний Дилер Toyota Україна в Закарпатській області

Ми працюємо на автомобільному ринку Закарпаття уже 14 років. Автосалон на вулиці Собранецькій в Ужгороді запрацював у квітні 2008 року.

Наш дилерський центр має широкий діапазон послуг і гарантує високі стандарти обслуговування для всіх поціновувачів автомобільного бренду Toyota. Завдяки поєднанню технологічності, першокласних фахівців і зручного розташування, Ви можете особисто відчути переваги японської якості.

Концептуальний 3S комплекс відповідає всім найсуворішим вимогам виробника та забезпечує обслуговування клієнтів повного циклу 3S: sales (продаж), service (сервіс), spare parts (запасні частини).

Відчути особливості і технічні характеристики автомобіля, що припав до смаку, можна під час тест-драйву. Професійні консультанти нашого дилерського центру допоможуть обрати автомобіль, що відповідатиме всім вимогам покупця, а програма кредитування від Toyota та Банків-партнерів пропонує оптимальні умови кредитування. Наш дилерський центр надає різні фінансові послуги, такі як лізинг і програми автострахування. Для всіх видів послуг ми гарантуємо мінімальний термін оформлення і підбір оптимальних для Вас умов. Також у Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» діє програма Trade-іn – придбати нову Toyota можна, обмінявши свій старий автомобіль.

В роботі з клієнтами ми керуємося принципами чесності, відкритості і відповідальності. Всі співробітники, чи то менеджер чи автослюсар, мають успішний професійний досвід і великий спектр спеціальних знань. нашому автосалоні на додаток до чудової якості автомобілів Ви отримаєте уважне ставлення до всіх Ваших побажань.

Отримайте найкращий сервіс від офіційного дилерського центру

Сервісний Центр Тойота Ужгород «Карат Мотор» повністю відповідає стандартам бренду Toyota і використовує у своїй роботі сучасні технології та обладнання. Фахівці проходять навчання і сертифікацію в центрах технічної підготовки TOYOTA, тож гарантують високу якість робіт. Сервісний центр відповідає всім вимогам гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів. Постійне оновлення і модернізація обладнання дозволяє забезпечувати не тільки високу, але і стабільну якість послуг. В результаті Ви отримуєте відмінно виконану роботу, а ми лояльного клієнта.

У нашому дилерському центрі Вам доступні послуги офіційного технічного обслуговування, включаючи мийку і сервісний центр, а також покупка оригінальних запасних частин і ексклюзивних аксесуарів Toyota. Ви можете довірити нам будь-які кузовні та фарбувальні роботи, коригування кутів розвал-сходження на сучасному 3D стенді, встановлення аудіо та відео систем (охоронні системи), балансування шин і різноманітні послуги по ремонту двигунів, обслуговування (діагностика, ремонт, заправка та очистка) системи кондиціонування. При виборі будь-якої послуги Ви можете бути абсолютно впевнені, що Ваш автомобіль в надійних і професійних руках фахівців нашого автоцентру. 

Ми цінуємо кожного клієнта і не шукаємо універсальний підхід. Саме тому ми гарантуємо індивідуальні рішення і сервіс високого рівня!.

Графік роботи та адреса Дилерського центру Toyota в м. Ужгород

АВТОСАЛОН:
Адреса:
вулиця Собранецька, 124, Ужгород, Закарпатська область, 88017
Години роботи:
Пн. - Пт.: 09:00 - 19:00
Сб.: 10:00 - 17:00
Нд.: 11:00 - 16:00
СЕРВІС:
Адреса:
вулиця Урожайна, 44, Ужгород, Закарпатська область, 88020
Години роботи:
Пн. - Пт.: 08:00 - 20:00
Сб.: 09:00 - 18:00
Нд. - вихідний

Основні напрямки діяльності клієнтської служби:

  • робота з побажаннями та претензіями клієнтів;
  • дослідження рівня задоволеності клієнтів.

Якщо у вас виникла необхідність поділитися своїми побажаннями, пропозиціями щодо поліпшення якості роботи нашого дилерського центру, просимо вас звертатися до представника Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор". Контактну інформацію дивіться нижче.

 

andriana
Менеджер роботи з клієнтами

Андріяна КОСТЬ

Моб. тел.: (050) 377 55 53

Тел.: (0312) 66 08 99

Пн.-Пт.: 09:00 - 18:00

Бажаєте замовити консультацію?
Заповніть, будь ласка, коротку форму та очікуйте на дзвінок консультанта (протягом 10-15-ти хвилин).
Бажаний канал комунікацій
Телефон
Email
Viber
Telegram

Даю згоду на обробку персональних даних

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля