imgonline_com_ua_bigpicture_00cnb149coez3
Toyota ProTect

Toyota ProTect - високотехнологічний захист поверхонь. Лінія Toyota ProTect складається із трьох окремих продуктів, що захищають різні частини транспортного засобу.

 

 

1_19
Повітряні фільтри салону

Типи фільтрів

  • Стандартний повітряний фільтр салону Toyota. Виготовлений із високоякісного нетканого матеріалу, повітряний фільтр салону допомагає утримати забруднювальні речовини, перш ніж вони потрапляють в салон автомобіля.
  • Вугільний повітряний фільтр салону Toyota (покращений повітряний фільтр салону Toyota). Виготовлений з того ж матеріалу, що і стандартний фільтр, але оснащений додатковим шаром активованого вугілля, що підвищує його ефективність в утриманні забруднюючих речовин, в тому числі алергенів і вихлопних газів

Підтримуйте свою Toyota у формі, справною і свіжою завдяки повітряним фільтрам салону Toyota та насолоджуйтеся очищеним досвідом водіння.

 

1_337
Акумуляторні батареї Toyota

Спеціально розроблені потужні акумуляторні батареї для автомобілів Toyota ідеально підходять до відповідної моделі та не потребують додаткових кріплень.

Завітайте до Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор" та скористайтесь вигідними пропозиціями.

Оригінальні акумуляторні батареї Toyota стануть надійним та якісним помічником у повсякденній експлуатації Вашого автомобіля.

 

1_345
Оригінальні лампи

Лампи вашого автомобіля Toyota, що правильно функціонують, є невід'ємним елементом безпечного керування, особливо в нічний час. Оригінальні лампи Toyota виготовляються відповідно до високих стандартів якості, забезпечуючи безпеку в дорозі.

50
Щітки склоочисників

Під час подорожей для водія, зосередженого на дорозі, та для пасажира, який насолоджується краєвидами, кришталево чисте скло це не розкіш, а безпекова необхідність при експлуатації автомобіля.

1_137
Гальмівні диски та колодки

Працюючи щодня у звичному режимі чи потребуючи різкої зупинки, гальмівна система автомобіля виконує важливі завдання. Найголовніша функція безпеки у Toyota, тобто здатність зупинятися і сповільнюватися, особливо в несприятливих умовах водіння або за надзвичайних ситуацій, повністю залежить від продуктивності гальм.

14
Оригінальні мастильні матеріали

Усі оригінальні мастильні матеріали Toyota відповідають найсуворішим вимогам щодо якості та мають чудові експлуатаційні характеристики. Вони відповідають міжнародним нормативам Американського інституту нафтопродуктів (API) та Європейської асоціації автовиробників (ACEA).

header_tcm_11_688387_tcm_3046_688387
Обирай оригінальне

Toyota вважає своїм обов’язком піклуватись про вашу безпеку на дорозі. Саме тому ми рекомендуємо використовувати тільки оригінальні запасні частини.

Ми будемо раді проконсультувати вас!
Заповніть, будь ласка, форму зворотного зв'язку, наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 10-15 хвилин. Дякуємо!
Бажаний канал комунікацій
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля