halyna.yartseva@karat-motor.toyota.ua stepan.druzd@karat-motor.toyota.ua
imgonline_com_ua_bigpicture_00cnb149coez3
Toyota ProTect

Toyota ProTect - високотехнологічний захист поверхонь. Лінія Toyota ProTect складається із трьох окремих продуктів, що захищають різні частини транспортного засобу.

 

 

imgonline_com_ua_bigpicture_cig7pgmv8k3pv
Модульна розважальна система

Модульна Розважальна Система допоможе зробити подорож  для Ваших пасажирів веселою та цікавою. Функціонал системи надає можливість переглядати фотографії, дивитись відео, слухати музику або грати в ігри. 

header_tcm_11_688387_tcm_3046_688387
Обирай оригінальне

Toyota вважає своїм обов’язком піклуватись про вашу безпеку на дорозі. Саме тому ми рекомендуємо використовувати тільки оригінальні запасні частини.

1_19
Повітряні фільтри салону

Повітряні фільтри салону допомагають водію і пасажирам в автомобілі дихати очищеним повітрям. Вони працюють, як бар'єр на шляху шкідливих речовин та пилу, які потрапляють на автомобіль під час їзди. Які фільтри використовує у своїх автмобілях Тойота - дізнавайтесь детальніше.

 

1_337
Акумуляторні батареї Toyota

Сучасний автомобіль Toyota демонструє найкращі якості електронних систем, які роблять керування більш безпечним, більш легким і приємним. І вони потребують надійного електроживлення.

1_345
Оригінальні лампи

Лампи вашого автомобіля Toyota, що правильно функціонують, є невід'ємним елементом безпечного керування, особливо в нічний час. Оригінальні лампи Toyota виготовляються відповідно до високих стандартів якості, забезпечуючи безпеку в дорозі.

50
Щітки склоочисників

Під час подорожей для водія, зосередженого на дорозі, та для пасажира, який насолоджується краєвидами, кришталево чисте скло це не розкіш, а безпекова необхідність при експлуатації автомобіля.

14
Оригінальні мастильні матеріали

Усі оригінальні мастильні матеріали Toyota відповідають найсуворішим вимогам щодо якості та мають чудові експлуатаційні характеристики. Вони відповідають міжнародним нормативам Американського інституту нафтопродуктів (API) та Європейської асоціації автовиробників (ACEA).

1_137
Гальмівні диски та колодки

Працюючи щодня у звичному режимі чи потребуючи різкої зупинки, гальмівна система автомобіля виконує важливі завдання. Найголовніша функція безпеки у Toyota, тобто здатність зупинятися і сповільнюватися, особливо в несприятливих умовах водіння або за надзвичайних ситуацій, повністю залежить від продуктивності гальм.

Залишились запитання або потрібна консультація?
Як з Вами зв'язатись?
Телефон
Email
Viber
Telegram

Даю згоду на обробку персональних даних

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля