Тільки для автомобілів, куплених в офіційному дилерському центрі Toyota - Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» гарантія діє 3 роки або 100 тисяч кілометрів пробігу (залежно від того, що настане раніше).
Офіційна гарантія від виробника Toyota поширюється на ремонт несправностей або пошкоджень, які викликані через дефекти матеріалів або збірки при виробництві.

Нові автомобілі Гібридна серія Лакофарбове покриття Оригінальні запчастини Оригінальні аксесуари
На нові автомобілі 36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, починаючи з дати продажу (дати поставки) першому Власнику, яка фіксується в сервісній книжці. На автомобілі гібридної серії - 60 місяців або 100 тисяч км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, починаючи з дати продажу (дати поставки) першому Власнику, яка фіксується в сервісній книжці. Лакофарбові покриття (при корозії або пошкодженні внаслідок дефектів матеріалів або пошкоджень при виробництві) - 36 місяців або 100 тисяч км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, починаючи з дати продажу (дати поставки) першому Власнику, яка фіксується в сервісній книжці. Оригінальні запасні частини (придбані в нашому офіційному дилерському центрі і встановлені на СТО Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор») - 12 місяців без обмеження пробігу. Оригінальні аксесуари (придбані в дилерському центрі Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор») - визначається залишковим терміном гарантії на автомобіль (але не менше 12 місяців з дня установки).


При виявленні несправностей і недоліків в зазначені вище терміни офіційний дилер Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» здійснює ремонт або заміну деталей при дотриманні умов, викладених в книзі «Сервіс і гарантія».
Гарантія поширюється тільки на оригінальні запасні частини і аксесуари, придбані і встановлені у офіційного дилера Toyota - Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор».
Дуже важливо! Гарантія виробника діє при своєчасному проходженні технічного обслуговування в повному обсязі на офіційній станції СТО Toyota. Для збереження гарантії регламентне технічне обслуговування варто проходити 1 рік або 15 тис. км пробігу (залежно від того, що настане раніше).

Просто проходьте планове технічне обслуговування у дилера та отримуйте подовжену гарантію до 10 років* без додаткових витрат. Окрім нових авто, за виконання певних умов подовжена гарантія розповсюджується і на автомобілі TOYOTA віком від 3 до 10 років.

Регулярне та якісне сервісне обслуговування забезпечить ще більшу надійність вашого автомобіля TOYOTA.

Професійне технічне обслуговування та гарантія допоможуть зберегти залишкову вартість авто, коли ви захочете продати або обміняти його за програмою Трейд-ін**.

Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» чітко дотримується єдиного, обов’язкового для всієї дилерської мережі, переліку робіт при виконанні технічного обслуговування при різних пробігах.

Планове технічне обслуговування (ТО) розроблено компанією Toyota відповідно до світових стандартів технічного обслуговування автомобілів і включає, в основному, такі види робіт:

 • Діагностування електронних систем (зчитування кодів і помилок)
 • Діагностування та перевірочні роботи основних вузлів та агрегатів
 • Мастило трансмісії (перевірка, заміна)
 • Мастило моторне і фільтр масляний (заміна)
 • Регулювання кутів встановлення коліс
 • Свічки запалювання (заміна)
 • Перевірка гальм з заміною рідини
 • Заміна повітряного фільтру та фільтру салону
 • Діагностика електронних систем
 • Мастило заднього диференціала (перевірка, заміна)
 • Мастило механічної трансмісії (перевірка, заміна)
 • Мастило переднього диференціала (перевірка, заміна)
 • Мастило роздавальної коробки (заміна)
 • Розвал сходження – регулювання
 • Мастила кардана валів (заміна)
 • Фільтр паливний (заміна)
 • Рідина гідропідсилювача (перевірка, заміна)

Регламент залежить від моделі та об’єму двигуна автомобіля Тойота і може відрізнятися від наведеного. Більш точний опис робіт і матеріалів, які використовуються в ТО Вашого автомобіля Тойота Ви можете дізнатися у наших фахівців Відділу Сервісу.

Залежно від технічного стану і пробігу автомобіля, крім обов’язкових, можуть знадобитися і додаткові сервісні операції з числа затверджених заводом-виробником. Співробітники Тойота Центр Ужгород завжди готові проконсультувати вас про необхідність подібних робіт і дати кращі рекомендації.

 • Тестування акумуляторної батареї
 • Перевірку амортизаторів на гальмівному стенді
 • Комп’ютерну діагностику при виявленні помилок (висвічуванні на тестері)
 • Діагностику і регулювання освітлення
 • Очищення паливної системи
 • Бактерицидне очищення кондиціонеру

Після завершення обслуговування замінені деталі за бажанням клієнта можуть бути упаковані і поміщені в багажник автомобіля клієнта, а відпрацьовані витратні матеріали будуть перероблені і утилізовані.

Регулярне проведення кваліфікованого технічного обслуговування дозволить постійно підтримувати такі якості, як працездатність, безпеку і надійність, закладені конструкторами в Ваш автомобіль Toyota. 

*Мається на увазі програма «Подовжена гарантія від TOYOTA», якою передбачено можливість продовження або відновлення гарантійних зобов’язань на окремі вузли та агрегати автомобіля за умови проходження регламентного технічного обслуговування з використанням оригінальних запасних частин та витратних матерілів в усіх офіційних дилерських центрах TOYOTA в Україні.

**Заздалегідь узгоджена з вами вартість вашого авто приймається в залік вартості авто, який ви плануєте придбати.

23
Умови гарантії

Гарантійному обслуговуванню на території України підлягають лише автомобілі, придбані в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні (надалі – «Дилерська мережа»).

 
26
Гарантія якості сервісу

Філософія бренду Тойота

Форма запису на Сервіс Toyota

Відповідальний фахівець зв'яжеться з Вами зручним каналом комунікації протягом 10-15 хвилин, аби підтвердити запис. Дякуємо!

Переваги офіційного сервісу Toyota
Працюємо виключно з оригінальними запчастинами та аксесуарами
Кваліфікований персонал / сучасні технології
Сучасна станція технічного обслуговування з цехом кузовного румонту та малярним цехом
Гарантія на виконані роботи, надані послуги та запасні частини
Беремо на себе всі клопоти стосовно автомобіля
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля