gibrid
ЩО ТАКЕ ГІБРИД?

Toyota – флагман гібридної технології, що реалізовує принцип спільного використання двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) та високовольтної батареї.

Переваги гібридної системи

Динамічність
Швидке реагування трансмісії Миттєве прискорення Рух без затримок.

Екологічність
Використання гібридних автомобілів дозволяє мінімізувати викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Безшумне водіння
Рух на електротязі забезпечує безшумний рух у міських умовах. Найбільш тихий рух на середній/крейсерській швидкості при помірному використанні акселератора.

Ефективність на трасі
Працюючий за циклом Аткінсона бензиновий двигун внутрішнього згоряння та гібридна система дозволяють рухатися по трасі більш ефективно, аніж прості бензинові ДВЗ, що працюють за циклом Отто.

gibrid_na_sajt_2
Дізнайтесь більше

як працюють гібриди Toyota

В обслуговуванні гібрид дорожчий, ніж звичайні автомобілі? Вартість технічного обслуговування гібридної моделі співвідносна з вартістю аналогічної бензинової версії, а на деяких етапах таке обслуговування може бути навіть дешевшим завдяки конструктивним особливостям системи Hybrid..
Чи складно керувати гібридом? Керувати гібридом так само просто, як і звичайним автомобілем. Усі елементи гібридної системи працюють без участі водія: від заряджання високовольтної батареї – до перемикання між бензиновим двигуном та електромотором у процесі руху..
Чи безпечна високовольтна батарея? Гібриди Toyota обладнані багаторівневою автоматичною системою захисту, що надійно оберігає від ураження електричним струмом..
Які переваги у гібрида у порівнянні з дизелем? Гібридна технологія більш прогресивна та відповідає сучасним екологічним нормам, які постійно стають все більш вимогливими. Окрім того,гібридні автомобілі дозволяють заощаджувати на пальному завдяки економічності, особливо в умовах інтенсивного руху містом та заторів..
Чим відрізняється нове покоління гібридної системи Toyota? Нове покоління гібридної системи, яка використовується на нових моделях гібридів Toyota, стало швидшим, потужнішим, більш тихим, економічнішим та має модернізовану більш компактну HV-батарею..
Як поводить себе гібрид взимку? Завдяки керуючому електромотору, гібрид здатен легко запускатися за дуже низьких температур, що можуть виявитися не по силах багатьом автомобілям з класичними системами внутрішнього згоряння..
Як довго здатна працювати батарея? Батарея надзвичайно надійна, при нормальній регулярній експлуатації її робота розрахована на весь термін користування автомобілем. Oфіційна гарантія на батарею – 5 років, або 100 тисяч км пробігу. *Детальні умови гарантії зазначені у сервісній книжці "Сервіс та гарантія"..
Чи надійні гібриди у порівнянні з традиційними авто? Гібриди Toyota протягом багатьох років демонструють стабільні показники надійності, регулярно займаючи провідні місця у відповідних рейтингах як у США, так і в країнах Європейського Союзу..
Чому Toyota робить таку ставку на гібриди? Гібриди вдало поєднують переваги автомобілів з ДВЗ та електромобілів, що створює надзвичайний попит у клієнтів по всьому світі..
gibrid_1
Toyota відзначає 25 років гібридних технологій

Ось уже чверть століття Toyota створює технології мобільності завтрашнього дня. А почалося все 10 грудня 1997 року, коли стартував випуск першого в світі серійного гібридного автомобіля Toyota Prius. Ця модель, назва якої у перекладі з латинської означає «той, що попереду», змінила правила гри на світовому автомобільному ринку та стала взірцем для наслідування.

rob00519
«Toyota гібрид – Твоя наступна Toyota»
Новий Yaris Cross
+ Гібрид
від 989 900 грн
Corolla
+ Гібрид
від 925 300 грн

Новий

Toyota C-HR
Гібрид
від 1 413 600 грн

Нова

Corolla Cross
Гібрид
від 1 423 100 грн
Camry
+ Гібрид
від 1 208 400 грн
Оновлений RAV4
+ Гібрид
від 1 184 460 грн
Оновлений RAV4 Plug-in Hybrid
від 2 519 400 грн
Highlander
+ Гібрид
від 2 219 200 грн
Новий Land Cruiser
від 3 758 690 грн
Оновлений Hilux
від 1 512 400 грн
Новий PROACE CITY VERSO
від 1 189 400 грн
Потребуєте додаткової інформації чи консультації?
Бажаний канал комунікацій
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля