halyna.yartseva@karat-motor.toyota.ua stepan.druzd@karat-motor.toyota.ua

Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» 

Єдиний офіційний дилер Toyota Україна в Закарпатській області

Ми працюємо автомобільному ринку Закарпаття уже 13 років.

В квітні 2008 року урочисто відкрив двері автосалон на вулиці Собранецькій в Ужгороді.

Ми створили максимально комфортні умови для приємного придбання автомобілів, а також їх обслуговування. У нашому салоні Вас завжди привітно зустрінуть продавці-консультанти, які із задоволенням нададуть вам вичерпну інформацію про комплектації, технічні характеристики автомобілів та умови кредитування, запропонують пройти тест-драйв та допоможуть з вибором аксесуарів до моделей Toyota.

Тойота Центр Ужгород «Карат Мотор» пропонує вашій увазі повний модельний ряд автомобілів Toyota.

Купуючи автомобіль в нашому автосалоні ви отримуєте гарантовану якість – лише офіційна дилерська мережа пропонує автомобілі, які максимально адаптовані до кліматичних та дорожніх особливостей України; високоякісний сервіс – станція технічного обслуговування оснащена спеціальним обладнанням, а кваліфікований персонал пройшов спеціальну підготовку по новішій методиці Toyota.

Ми пропонуємо Вам надійність – лише офіційний дилер дає 3 роки гарантії на придбаний автомобіль. У нас ви завжди отримаєте якісне обслуговування вашого автомобіля, яке базується на дотриманні всіх вимог та стандартів і має гарантійну підтримку виробника.

Потребуєте додаткової інформації?
Як з Вами зв'язатись?
Телефон
Email
Viber
Telegram

Даю згоду на обробку персональних даних

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля