umovi_zberezenna_garantiii_tojota_uzgorod_servis
Заявка на отримання персональної пропозиції по страхуванню

Даю згоду на обробку персональних даних

Згода на отримання повідомлень рекламно-інформаційного характеру

Страхування з TOYOTA

Ваш автомобіль – це цінність, яку хочеться вберегти від непередбачуваних моментів. Мінімізувати наслідки пошкоджень автомобіля та відчувати себе впевнено допоможе вчасно оформлена страховка.

Загальні умови страхування

Власник автомобіля Toyota має можливість укласти договір страхування КАСКО та придбати поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників автомобілів одразу в автосалоні.

Для того, щоб укласти договір страхування необхідно надати мінімальний комплект документів:

  • громадянський паспорт та ідентифікаційний код
  • посвідчення водія
  • рахунок-фактура з автосалону (для нових автомобілів Toyota) або Договір купівлі-продажу автомобіля

Процедура оформлення приємно здивує вас оперативністю. 

В офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» впроваджено унікальну страхову програму «Тойота Страхування». Її завдання - якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків, що дозволить на вигідних умовах убезпечити ваш автомобіль.

Страховий продукт «Тойота Страхування» доступний для власників автомобілів марки Toyota, придбаних у офіційного дилера. Його метою є забезпечити зручність, якість, швидкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Страхування за програмою «Тойота Страхування» здійснює СК «Страхова компанія «ARX»* (Публічна та фінансова інформація про компанію ARX: https://arx.com.ua/publichna-ta-finansova-informatsiya)

Згідно з умовами програми «Тойота Страхування» при настанні страхового випадку ремонт автомобіля буде здійснено виключно на сервісних станціях офіційних дилерських центрів Toyota із суворим дотриманням нормативів фірми-виробника з ремонту та використанням лише нових оригінальних запасних частин. При цьому строки проведення ремонту буде зведено до мінімуму.

Таким чином, буде гарантовано максимальну якість ремонтних робіт та високу залишкову вартість автомобіля у процесі його експлуатації.

Для формування найбільш гнучкої страхової політики та більшого різноманіття страхових пропозицій для наших шановних клієнтів пропонуємо до розгляду також умови інших страхових компаній-партнерів.

Виникли запитання або маєте бажання отримати розрахунок страхового поліса для вашого авто?

Напишіть в онлайн-чат або зателефонуйте за контактними номерами фахівців відділу продажу, або заповніть онлайн-форму нижче щоб отримати консультацію по КАСКО чи розрахунок.

Наші консультанти розрахують для вас варіанти страховки згідно до ваших вимог і зв'яжуться з вами, щоб передати результати. Також вони розкажуть, де які умови страхування, бонуси чи додаткова вигода. А вам залишиться лише вибрати пропозицію. І ми допоможемо вам оформити необхідну страховку.

Це безкоштовно та не додає до ціни КАСКО жодних комісій чи доплат. Просто так ви можете заощадити свій час та гроші, обравши КАСКО дешево та вигідно. Спробуйте!

Заявка на отримання консультації по страхуванню
Заповніть, будь ласка, форму зворотного звязку і ми зв'яжемось з вами найближчим часом. Дякуємо!
Бажаний канал комунікацій
Телефон
Email
Viber
Telegram

Даю згоду на обробку персональних даних

Даю згоду на отримання повідомлень рекламно-інформаційного характеру

lc300_dostupnij_do_td
TOYOTA LAND CRUISER 300 ДОСТУПНИЙ ДО ТЕСТ-ДРАЙВУ
Детальнiше
ls300_5_na_sajt_3
ВИГОДА ЦІНИ НА TOYOTA LAND CRUISER
Детальнiше
info_sodo_roboti_salonu_23_09_na_sajt
Інформація щодо роботи салону 23.09.2023
Детальнiше
td_taciv_na_sajt_onovlene
ТЕСТ-ДРАЙВ TOYOTA В ТЯЧЕВІ
Детальнiше
prado_2024
НОВИЙ TOYOTA LAND CRUISER PRADO
Детальнiше
diagnostika_500_grn_na_sajt
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ СЕРВІСУ TOYOTA
Детальнiше
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля