Гарантія Виробника поширюється на ремонт несправностей чи пошкоджень автомобіля, що спричинені дефектами матеріалів або збирання автомобіля Виробником.

​Виробник встановлює наступні гарантійні терміни експлуатації:

 1. ​на нові автомобілі, продані через Дилерську мережу, 36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, починаючи з дати продажу (дати поставки) першому Власнику, яка фіксується в сервісній книжці.
 2. на гібридну систему автомобілів гарантійний термін становить 60 (шістдесят) місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, починаючи з дати продажу (дати поставки) першому власнику, яка фіксується в сервісній книжці.
 3. на випадки корозії поверхні чи пошкодження лакофарбованого покриття на будь-яких пофарбованих деталях кузова внаслідок дефектів матеріалів чи виробництва - 36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу, в залежності, що наступить раніше, починаючи з дати продажу (дати поставки) першому власнику, яка фіксується в сервісній книжці.
 4. на оригінальні запасні частини придбані та встановлені в Дилерській мережі гарантійний термін складає 12 (дванадцять) місяців без обмеження пробігу, починаючи з дати ремонту сплаченого Власником, під час якого були проведені роботи по встановленню такої оригінальної запасної частини.
 5. на придбані та встановлені у Дилера оригінальні аксесуари гарантійний термін визначається залишковим строком гарантії на Автомобіль, але не менше, ніж 12 (дванадцять) місяців з дати встановлення. Якщо на Автомобіль вже не розповсюджуються гарантійні зобов’язання Виробника, то гарантія на придбані та встановлені оригінальні аксесуари на такий Автомобіль дійсна впродовж 12 (дванадцяти) місяців без обмеження пробігу, починаючи з дати встановлення.

Дія гарантії

Гарантійному обслуговуванню на території України підлягають лише автомобілі, придбані в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні.

Гарантія Виробника поширюється на ремонт автомобіля, викликаний дефектними матеріалами або невідповідною якістю збірки автомобіля Виробником.

Підставою для надання власнику автомобіля гарантійного обслуговування є документ, виданий офіційним дилером Toyota, а саме:

Заповнена належним чином книжка «Сервіс та гарантія» на автомобіль, що підтверджує його продаж на території Україні, з печаткою дистриб’ютора;

Договір купівлі-продажу автомобіля, де гарантійні умови винесені в окрему статтю і є обов’язковими до виконання.

Право на гарантійне обслуговування мають власники автомобілів, які своєчасно проходять обов’язкове регламентне технічне обслуговування на СТО уповноважених дилерів компанії «Тойота» та мають відповідну позначку в книжці «Сервіс та гарантія» про його проходження. Перелік випадків, у яких автомобіль знімають з гарантії, наданий у розділі «Обмеження гарантійних зобов’язань».

Гарантія на встановлені уповноваженим дилером компанії «Тойота» оригінальні запасні частини та аксесуари, діє протягом 12 (дванадцяти) місяців без обмеження пробігу з дня встановлення, якщо автомобіль не перебуває на гарантії. При безкоштовній заміні запасної частини та аксесуарів на гарантійному автомобілі, термін дії гарантії на деталь визначається залишковим терміном гарантії на автомобіль. Гарантія поширюється на оригінальні запасні частини та аксесуари, встановлені на СТО уповноважених дилерів компанії «Тойота» в Україні.

Обмеження гарантійних зобов’язань

Гарантійні зобов’язання не поширюються на деякі випадки ремонту або заміни деталей автомобіля. Крім того, порушення деяких умов може призвести до втрати гарантії на автомобіль.

Негарантійні випадки

Гарантійні зобов’язання не поширюються на ремонт або заміну деталей автомобіля, якщо необхідність в них виникла унаслідок:

 • ДТП та його наслідків, пов’язаних з поломкою (відмовою) транспортного засобу;
 • Порушення правил експлуатації, крадіжки або пожежі з нанесенням будь-яких ушкоджень окремим вузлам або автомобілю у цілому;
 • Зловживання або недбалого ставлення при використанні;
 • Неправильного використання (наприклад, участі в автоперегонах або перевантаження автомобіля, експлуатації за непристосованих дорожніх умов); невиконання періодичності та обсягу обов’язкового регламентного технічного обслуговування;
 • Проведення робіт з техобслуговування або ремонту особами або підприємствами, які не є офіційними дилерами компанії «Тойота» (перелік офіційних дилерів в Україні наведено на сайті);
 • Встановлення обладнання (сигналізації, пристроїв, що запобігають викраденню, додаткових обігрівачів, автомобільних комплектів мобільного зв’язку тощо), яке не відповідає технічним вимогам Виробника для конкретного автомобіля або яке було встановлено не на СТО уповноваженого дилера компанії «Тойота»;
 • Використання неоригінальних запасних частин або аксесуарів оригінальних, але придбаних не у Дистриб’ютора, а також використання паливно-мастильних матеріалів та робочих рідин, не затверджених Виробником/Дистриб’ютором для конкретного автомобіля;
 • Впливу шкідливих зовнішніх факторів, таких як: кислотні атмосферні опади, град, блискавки, повені, солі, хімічно і фізично агресивні середовища, незадовільні дорожні умови, пташиний послід і т. і.;
 • Внесення змін у конструкцію та параметри автомобіля.

Заміна обладнання

Гарантія не покриває заміну наступного обладнання автомобіля:

 • Всі без винятку фільтри;
 • Свічки запалювання та розжарювання;
 • Паливні інжектори (форсунки);
 • Пасові та ланцюгові передачі;
 • Диски зчеплення;
 • Гальмівні диски та колодки;
 • Гумові деталі склоочисників, ущільнювачів дверей, капота, вікон, багажника та елементів освітлення, які зношення яких було спричинено умовами експлуатації;
 • Скло та дзеркала;
 • Лампи (за винятком блок-фар та галогенних ламп) та плавкі запобіжники;
 • Шини;
 • Регульовальні шайби;
 • Електроліт, охолоджувальна та гальмівна рідина, пальне, олива (моторна, трансмісійна, компресорна та інша), присадки;
 • Каталітичні перетворювачі.

Незважаючи на сказане вище, за винятком пального, гарантія повинна покривати будь-яку заміну та долив рідин, які вважатимуться необхідними в межах гарантійного ремонту.

 

Види робіт, що не підпадають під гарантію

До видів робіт, які не є гарантійними та оплачуються власником автомобіля, віднесено:

 • заміну всіх без винятку фільтрів;
 • заміну оливи (моторної, трансмісійної, компресора кондиціонера тощо) та експлуатаційних рідин (гальмівної, охолоджувальної, склоочисника і т. і.);
 • заміну пасових та ланцюгових передач (відповідно до нормативів Виробника).

Роботи в межах поточного технічного обслуговування:

 • заміна обладнання, якому притаманне природне зношення у процесі експлуатації;
 • діагностика стану освітлювальних приладів, трубопроводів, рівнів рідин;
 • регулювання двигуна, не пов’язане з ремонтними роботами;
 • регулювання зчеплення та гальм;
 • чищення паливної системи;
 • очищення від нагару та бруду;
 • балансування коліс та регулювання кутів їхнього розвалу-сходження (окрім випадків, коли необхідність в регулюванні виникає протягом першої тисячі кілометрів пробігу з дня придбання автомобіля у разі відсутності механічних пошкоджень елементів освітлення);
 • антикорозійна оброблення кузова та лакофарбового покриття;
 • інше подібне обслуговування, необхідне у процесі експлуатації автомобіля.

Незважаючи на сказане вище, гарантія повинна покривати будь-який з цих видів робіт, який вважатиметься необхідним згідно з процедурою в межах виконання гарантійного ремонту.

Роботи з профілактичного обслуговування, в тому числі й миття, полірування лакофарбового покриття, змащення, долив експлуатаційних рідин.

Роботи з усунення естетичних проявів, таких як шуми, вібрації та інше, які безпосередньо не впливають на якість автомобіля та ефективність його використання.

Витрати, пов’язані з ремонтом

Ця гарантія не покриває можливі витрати або збитки, що можуть бути спричинені у зв’язку з гарантійним ремонтом, такі як витрати на телефон, проживання, оренду автомобіля, проїзд, втрата часу або збитки від ділової діяльності.

Підвищене споживання паливно-мастильних матеріалів

Не розглядаються претензії власника автомобіля, пов’язані з підвищеним споживанням пального та оливи, якщо після повної діагностики двигуна та ходової частини автомобіля не було виявлено збоїв у їхній роботі.

Інші умови

Не приймаються до розгляду рекламації у разі відсутності або втрати книжки «Сервіс та гарантія» і неможливості відновлення даних обов’язкового регламентного технічного обслуговування.

Питання про зняття автомобіля з гарантійного обслуговування може бути поставлено при надмірному пробігові між регламентним технічним обслуговуванням понад 1000 км.

Внесення змін до показників одометра автомобіля є підставою для припинення дії гарантії.

Переваги офіційного сервісу Toyota
Працюємо виключно з оригінальними запчастинами та аксесуарами
Кваліфікований персонал / сучасні технології
Сучасна станція технічного обслуговування з цехом кузовного румонту та малярним цехом
Гарантія на виконані роботи, надані послуги та запасні частини
Беремо на себе всі клопоти стосовно автомобіля
З'явилися запитання по гарантії?
Заповніть, будь ласка, форму зворотного звязку. Наші фахівці зв'яжуться з Вами протягом 10-15 хвилин. Дякуємо!
Бажаний канал комунікацій
Телефон
Email
Viber
Telegram

Даю згоду на обробку персональних даних

Даю згоду на отримання повідомлень рекламно-інформаційного характеру

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля