АНТИКОРОЗІЙНИЙ ДОГЛЯД

При догляді за днищем автомобіля на перший план виходить не повна зупинка корозійних процесів, а їх уповільнення. Захистити метал від іржі не так вже й складно - головне робити все вчасно.

Чи потрібна антикорозійна обробка нового автомобіля?

Новий автомобіль захищений заводським антикором на термін в середньому до 3-х років. При цьому треба враховувати, що гарантія поширюється тільки на наскрізну корозію, поява якої легше відстежити. Отже, антикорозійна обробка, захоплююча днище і порожнину, може відсунути позначене гарантією закінчення термінів експлуатації автомобіля і зробити її в цілому менш клопіткою. Крім того, антикор, зроблений на початку використання авто, в рази підвищує ймовірність його вигідного продажу в подальшому. Якщо ж з якихось причин планується швидка продаж купленого автомобіля в межах термінів гарантії, витрачатися на антикор не має сенсу.

Як зрозуміти, що вашому автомобілю потрібно нанести антикорозійне покриття?

Антикорозійна обробка авто - це процедура, яка повинна проводиться завчасно, оскільки її зміст в запобіганні розвитку процесів корозії, а не усунення їх наслідків.

Антикорозійну обробку доцільно проводити в разі, коли автомобілю більше трьох років і власник розраховує продовжувати його використовувати з перспективою подальшого продажу. Справа в тому, що заводського антикора вистачає на строк до 3 років.

При купівлі вживаного автомобіля з розрахунком на тривалий термін експлуатації, обробка днища авто і колісних арок - мінімальний обсяг робіт, які забезпечать його збереження.

Інший випадок, коли рекомендується робити антікорозійку - будь-які види кузовного ремонту, що включають в себе зварювання і виправлення геометрії кузова. Такі маніпуляції неминуче порушують заводський антикор, що в значній мірі прискорює процес руйнування металу.

Як часто треба проводити процедуру?

Повторювати антикорозійну обробку, зроблену одного разу, можна в тому випадку, якщо перше покриття втратило свої властивості або було втрачено. Повторне нанесення антикора поверх невідпрацьованого своє старого шару, в ряді випадків може саме по собі спровокувати руйнування металевих поверхонь.

При експлуатації автомобіля в міських умовах помірного клімату середні терміни служби антикорозійних засобів плівкового типу розраховані на пробіг в межах 100 тис. км, масляних - на 20-30 тис. км. Але такі показники дуже усереднені. Реальні залежать від моделі автомобіля і умов його експлуатації.

Чому слід обрати професійну антикорозійну обробку?

У Тойота Центр Ужгород "Карат Мотор" антикорозійна обробка автомобіля здійснюється фахівцями із застосуванням відповідного високотехнологічного обладнання, її ефективність і якість об'єктивно висока, оскільки в значній мірі залежать від ступеня підготовленості поверхні. Сучасне обладнання забезпечує технологію нанесення антикор засобів і герметичність прилягання складу до поверхні.

Важлива перевага - це гарантія на виконані роботи та надані послуги!

Чи це економічно вигідно?

Якщо оцінювати антикоробработку з фінансового боку це досить вигідне вкладення коштів у випадках, коли до неї є показання. Життя досить мінливе і непередбачуване, а автомобіль - це річ з передбачуваним тривалим терміном експлуатації і перспективою продажу. Виходячи з цього, вкладення коштів в антикорозійну обробку крім продовження термінів експлуатації авто, також певною мірою сприяє фінансовій стабільності в майбутньому.

Найбільш схильні до корозійних процесів:

  • зварні шви;
  • тильна частина крил коліс;
  • днище і пороги.

Також ми радимо купити бризговики, які служать додатковим захистом від корозії, і сприяють меншому забрудненню днища і боковин машини. А ось, щоб оберегти руйнування металу на порогах, радимо встановити накладки на пороги, які за рахунок герметичного з'єднання з поверхнею кузова надійно захищають ці місця кузова.

Замовляй консультацію фахівця відділу сервісу Тойота Центр Ужгород "Карта Мотор"

телефон: +38 (097) 926 30 00

Заповніть форму запису на сервіс Toyota

Відповідальний фахівець зв'яжеться з Вами зручним каналом комунікації, не пізніше ніж протягом 15 хвилин, аби підтвердити запис. Дякуємо!

Переваги офіційного сервісу Toyota
Працюємо виключно з оригінальними запчастинами та аксесуарами
Кваліфікований персонал / сучасні технології
Сучасна станція технічного обслуговування з цехом кузовного румонту та малярним цехом
Гарантія на виконані роботи, надані послуги та запасні частини
Беремо на себе всі клопоти стосовно автомобіля
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля