ОРИГІНАЛЬНІ ЩІТКИ СКЛООЧИСНИКА TOYOTA

Спеціальні пропозиції Сервісу
Діє до 30 червня 2023 р.
Дата публікації: 1 квітня 2023 р.
schitky_toyota

Чисте скло є не тільки запорукою краси автомобіля, але і безпеки. Різні розводи та шари бруду можуть значно погіршити якість огляду, яка дуже важлива для вчасної реакції водія.

Сприймайте світ яскравішим!


Для кришталевої чистоти лобового скла важливі два елементи:

 • Справні щітки склоочиcника;
 • Якісна рідина склоомивача.

Як часто треба міняти щітки склоочисника?

 • замінювати щітки треба раз в 4 або 8 місяців;
 • або замінювати їх перед початком зимового чи літнього сезону;
 • а також дуже важливо встановити нові щітки після заміни лобового скла, тому що це дозволить зберегти покриття скла надовго.

Коли варто задуматися про заміну "двірників"?

 1. На лобовому склі почали залишатися смуги чи розводи.
 2. З'явився скрип під час роботи щіток склоочисника.

Оригінальні щітки склоочисника Toyota розроблені та виготовлені відповідно до найвищих стандартів якості.

Вони легко встановлюються, мають тривалий період використання, надійні і відмінно працюють. Таким чином щітки склоочисника Toyota не тільки сприяють комфортнішому керуванню, але й додають впевненості на дорозі навіть за несприятливих погодних умов.

Окрім каркасних та безкаркасних щіток склоочисника, завдяки новітнім технологіям і дослідженню останніх трендів були розроблені гібридні щітки склоочисника.

Основними перевагами гібридних щіток склоочисника є високоякісна гума, стійка до пошкоджень, впливу низьких температур та агресивних речовин. Турбуючись про безпеку водія та пасажирів, оригінальні щітки склоочисника якісно прибирають воду та бруд без жодних скрипів або вібрацій.

Тонка, майже непомітна гумова частина та аеродинамічний каркас, який має подвійне захисне покриття від корозії, забезпечують довготривалу експлуатацію та надають сучасного вигляду гібридним щіткам склоочисника.

Також пам’ятайте, що неякісна рідина склоомивача здатна пошкодити лакофарбове покриття автомобіля і не добре очищувати скло, також мати в скаді шкідливі для здоров’я хімічні елементи.

Взимку головний ворог склоочисників – лід, який з тієї чи іншої причини потрапляє на двірники. По-перше, він блокує рухливість, не даючи щіткам змоги повторювати профіль скла. По-друге, лід заповнює поздовжні щілини гумових вій і не дає їм лягати на бік під час кожного робочого повороту, чим порушується їх працездатність. 

 1. Нижня зона лобового скла, де зазвичай відпочивають двірники, має бути вільною від скупчення снігу, льоду, бруду. Перед виїздом із парковки потрібно очистити низ скла і самі двірники, зокрема і від свіжого снігу – після прогріву скла він може перетворитися на лід.
 2. Лобове скло має бути теплим. Тому в снігопад чи під час інших опадів на нього завжди необхідно направляти частину теплого повітря від нагрівника – тоді і ймовірність появи льоду на щітках буде меншою.
 3. Не шкодуйте омивача. Зимова омивальна рідина змиватиме лід і бруд, що перешкоджають нормальній роботі склоочисників. Температуру замерзання рідини необхідно  добирати з запасом проти наявної температури повітря на 5-7 градусів.
 4. Зимові двірники – запорука того, що ваші щітки будуть максимально ефективними в кожній конкретній ситуації. Якщо купити суто зимову модель щіток немає можливості, намагайтеся використовувати адаптовані для зими версії склоочисників: безкаркасні або з пластиковими шарнірами каркаса, з особливо м’якою морозостійкою гумою щіток, графітовим або тефлоновим покриттям.
 5. Нові, тільки-но з магазину, двірники взимку працюватимуть ефективніше ніж старі. Незношені кромки нових вій краще зчищають все те, що потрапляє взимку на скло, а нерозхитаний каркас краще орієнтує щітку в просторі.


Не економте на автохімії, довіряйте свій автомобіль професіоналам та оригінальним аксесуарам.

 

Ми підберемо для Вас лише якісні та оригінальні аксесуари Toyota.

Рекомендуємо завчасно записатися на сервіс.

Прокласти маршрут до Сервісу Тойота Ужгород: м. Ужгород, вул. Урожайна, 44

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля