ПОСЛУГИ АВТОМИЙКИ

Здійснюємо весь комплекс робіт з очищення та впорядкування автомобіля як у середині салону, так і зовні. Обслуговуємо весь модельний ряд Toyota та автомобілі інших брендів. Якими б не були плями чи забруднення, ми їх виведемо. Ваш автомобіль буде виглядати як новий. А щоб авто якомога довше зберігав такий гарний зовнішній вигляд, ми пропонуємо нанаесення захисного засобу.

Ми пропонуємо:

  • Мийка кузова автомобіля
  • Чорніння гуми
  • Хімчистка салону
  • Мийка двигуна
  • Нанесення захисного покриття (Toyota ProTect, віск, nano-кераміка)
  • Полірування кузова

Всі роботи виконуються кваліфікованими фахівцями, які пройшли навчання за спеціальною програмою Toyota. Перед предачею автомобіля клієнту проводиться контроль якості і додаткова перевірка керівником сервісу.

МИЙКА КУЗОВА

Здійснюється за допомогою мийного обладнання німецької компанії Karcher. Застосовуються тільки ті миючі засоби та інші матеріали, які рекомендовані компанією Toyota. Мийка проводиться в обладнаному приміщенні, де повністю виключена можливість попадання пилу і бруду з вулиці.

Після повної мийки шини автомобіля обробляються спеціальним складом, рекомендованим компанією Toyota. Він повертає шинам їх колишній зовнішній вигляд – яскраво-чорний та матове забарвлення. Здавалося б, це маленький штрих, але саме він надає японським автомобілям їх неповторний шарм, що дозволяє їм виділятися на тлі решти транспортного потоку. Рекомендується проводити не рідше ніж один раз в два-три місяці, в залежності від умов, в яких експлуатується автомобіль.

 

Контакти та Графік роботи Сервісу Тойота Центру Ужгород

Онлайн-запис на мийку

ХІМЧИСТКА САЛОНУ

Повне очищення внутрішнього простору автомобіля. Виводяться плями з оббивки і шкіряних деталей, очищаються пластикові, дерев’яні та металеві поверхні. Перед початком процедури салон очищається за допомогою потужного промислового пилососа. Процедура займає кілька годин.

Наші фахівці проходять кожен сантиметр, обробляють навіть ті поверхні, які не видно водієві і пасажирам.
Рекомендується проводити хоча б один раз на рік.

НАНЕСЕННЯ ЗАХИСНОГО ПОКРИТТЯ

Toyota ProTect - Унікальний склад, розроблений японськими фахівцями. Його ефективна формула пропонує революційний метод захисту лакофарбового покриття кузова і легкосплавних дисків. Знижує негативний вплив агресивних чинників навколишнього середовища, оберігає від механічного впливу найдрібніших і дрібних частинок. Надійно захищає кузов, надає йому чудовий зовнішній вигляд і допомагає вам заощадити гроші. Також володіє водовідштовхувальними властивостями, зменшує прилипання бруду до поверхонь. Рекомендується наносити один раз в п’ять років.

ПОЛІРУВАННЯ КУЗОВА

Здійснюється тільки після ретельного миття автомобіля. Лакофарбове покриття кузова полірується за допомогою спеціального обладнання і легких абразивних засобів, використання яких рекомендовано японським автовиробником.
Ефективно відновлює бездоганний зовнішній вигляд автомобіля, надає йому блиск, приховує дрібні тріщини, невеликі подряпини і інші дефекти, отримані в процесі експлуатації. Рекомендується виконувати в зимовий період не рідше одного разу на місяць, а в решту часу – не рідше двох разів на місяць.

 

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля